Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Konkurs "Mam apetyt na staż"

Trzy miesiące stażu – 3 tysiące złotych

STUDENCIE! WYGRAJ PŁATNY STAŻ
i zdobądź doświadczenie w Kancelarii Kompensja!

 

Rusza konkurs, który odmieni życie kogoś z Was. Jeśli:

 

·         studiujesz i nie boisz się wyzwań

·         jesteś gotowy na przygodę, która wiele Cię nauczy

·         chcesz zarobić 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH, współpracując z profesjonalistami

 

WYSTARTUJ W KONKURSIE, organizowanym przez Kancelarię Kompensja. Zadanie jest proste, dlatego zabierz się za nie już teraz! Wystarczy, że przygotujesz notatkę na temat:

 „Mam apetyt na staż!”

Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka:

 

 


PŁATNY STAŻ w Kancelarii odszkodowawczej Kompensja

 

Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z czterech działów firmy:

·         marketingu

·         sprzedaży

·         obsługi klienta

·         prawnym

 

Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom. Nie musisz być orłem w branży odszkodowań – wystarczy nam, że chcesz się nauczyć czegoś nowego! Otwórz się na możliwości, jakie daje Ci udział w konkursie i jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie. 

Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

Więcej informacji w regulaminie stażu: https://www.kompensja.pl/regulamin-konkursu.pdf i na stronie organizatora: https://www.kompensja.pl/ w zakładce blog.