Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Płatny program stażowy dla Analityków

Płatny program stażowy dla Analityków

 

Informacje o O-I

W Owens- Illinois, Inc. (NYSE:OI) naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy budować znane na całym świecie marki. 


Globalna siedziba O-I znajduje się w Perrysburgu w amerykańskim stanie Ohio. O-I ma wyjątkowy zasięg globalny, w 77 zakładach zlokalizowanych w 23 krajach firma zatrudnia ponad 26 500 osób. W 2018 roku spółka osiągnęła przychody w wysokości 6,9 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie o-i.com.

 

O programie stażowym w O-I

Naszym celem jest znalezienie najlepszych i najzdolniejszych talentów, w ramach programu stażowego przeznaczonego dla absolwentów i studentów ostatnich roczników takich kierunków jak logistyka, ekonomia, informatyka i finanse. Dla naszej organizacji szczególnie ważna jest znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodą komunikację, doskonała obsługa Excela, analityczny umysł, zaangażowanie i pasja. 


Nasz 12- miesięczny program stażowy ma za zadanie przygotowanie Cię do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w O-I. Zaoferujemy Ci ciekawe wyzwania i różnorodne możliwości związane z pracą, poznawaniem nowych ludzi z całego świata oraz rozwojem pasji sportowych. Jednocześnie będziemy Cię wspierać i szkolić w ramach skrojonego na miarę programu rozwojowego. Co więcej... Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy. 

 

 

O Tobie:

  • Niedawno ukończyłeś studia, dzięki którym uzyskałeś dyplom z logistyki, ekonomii, informatyki lub finansów lub jesteś studentem ostatniego roku, dyspozycyjnym od poniedziałku do piątku w wymiarze 8h/ dziennie
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną
  • Znasz excel na poziomie zaawansowanym i nie obce są ci funkcje oraz praca z dużą ilością danych
  • Cechują cię umiejętności analityczne i zaangażowanie 

 


O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Dołącz do nas!

Prześlij swoją aplikację na: rekrutacja@o-i.com