Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu

INGLOT Sp. z o.o.

Jeden z wiodących producentów kosmetyków na świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu

Twoje zadania:

- współtworzenie i realizacja strategii marketingowej marki,

- tworzenie contentu marketingowego i produktowego dostosowanego do konkretnego kanału komunikacji przy współpracy z działem graficznym,

- tworzenie kreatywnych treści w języku polskim i angielskim do materiałów promocyjnych i informacyjnych,

- prowadzenie komunikacji w kanałach social media w języku polskim i angielskim,

- prowadzenie działań z zakresu influencer marketingu,

- kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie aktywności promocyjnych i marketingowych,

- wsparcie przy organizacji sesji zdjęciowych,

- monitorowanie mediów internetowych i drukowanych,

- bieżąca analiza trendów.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,

- umiejętność tworzenia kreatywnych i angażujących treści w języku polskim i angielskim, tzw. Lekkie pióro,

- znajomość trendów i narzędzi wykorzystywanych w ramach działań digital i content marketingowych

- umiejętność organizacji własnej pracy i samodzielność w działaniu,

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

- wyczucie estetyki i kreatywność,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,

- udział w rozwijających projektach na rynku polskim i zagranicznych,

- możliwość wyjazdów zagranicznych,

- zaplecze socjalne: dofinansowanie pakietów rekreacyjno- sportowych, ubezpieczenie grupowe,

- swobodną i życzliwą atmosferę w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem stanowiska na adres e-mail: rekrutacja@inglot.pl

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji”.