Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Specjalista ds. umów

Ogłoszenie nieaktualne
Nazwa firmy: Pozyskane z sieci przez ABK
Branża: Prawo, Inne
Region: podkarpackie
Miasto: Rzeszów (PK)
Data publikacji: 15-10-2019

 

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista ds. Umów
Lokalizacja Rzeszów

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej, specjalizująca się w budowie i utrzymaniu infrastruktury drogowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:


Specjalisty ds. Umów


Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Umów będzie odpowiedzialna za sporządzanie i opiniowanie umów, aneksów i załączników z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami, uzyskiwanie od podwykonawców niezbędnych dokumentów i prowadzenie negocjacji. Ponadto Specjalista ds. Umów będzie dbał o terminowy przebieg weryfikacji umów, przygotowywanie umów do podpisu, prowadzenie rejestru umów realizowany i planowanych, archiwizację korespondencji związanej z realizacją kontraktów oraz zakładanie i prowadzenie teczki budowy. Specjalista będzie zajmował się uzyskiwaniem referencji od zamawiającego i wystawianiem ich dla podwykonawców, koordynacją procesu podpisywania umów z zamawiającym oraz redagował pisma i zgłaszał zakończenie robót. Osoba na powyższym stanowisku będzie  ściśle współpracowała z działem finanswym.

 

Nasz klient oczekuje:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie z branży budowlanej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Wykształcenia minimum średniego. Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem (preferowane administracja lub prawo)

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in dofinansowanie do wypoczynku, świąt czy wyprawki szkolnej, opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju osobistego (pakiet szkoleń)
  • Niezbędne narzędzia pracy

 

Aplikuj:https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-umow-rzeszow,oferta,7155071

Źródło:https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-umow-rzeszow,oferta,7155071, (15.10.2019r.)

Biuro Karier Wyższej Szkoły Prawa i Administracji jest wpisane do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 2130